SUDOKULIGA.cz

www.sudokuliga.cz

náhled webu zobrazit detail
Datum přidání 16. 2. 2013

Stránka zaměřená na hraní sudoku na internetu. Měsíční turnaje v 5 varintách sudoku, real-time souboje. Submitted by Vít Michalk

Hodnocení odborníka

jasná informace o tom, co web nabízí
Z webu je jasné, o co se jedná, ale určitě by šlo lépe nalákat uživatele na to, aby se zapojili a zahráli si zde. Nejsou použita žádná lákadla.
pochopitelná navigace (menu)
Menu by chtělo v tomto případě nějak oddělit od zbytku webu, jelikož není nijak jednoznačně určeno. Větší mezera by určitě také prospěla případně nějaké obraničení. Chybí drobečková navigace.
čitelnost webu
Některé texty na webu jsou opravdu špatně čitelné, viz podmenu "Trénink" nebo pole pro hledání a další. Určitě na tom více zapracovat.
přehlednost stránky
Na první pohled se většina lidí zaměří na Články a Poslední diskuze. Chtělo by to přehledněji vyjádřit, že zde mohou hrát nebo trénovat. Využívat ikony a prostor, který tam je.
optická priorita důležitých prvků
Již padlo několik připomínek výše. Doporučuji lépe pracovat s prostorem, přiřazovat ikony a nebát se na některé prvky více upozornit.
rozpoznatelnost odkazů
Zde jsou chyby především při hover efektech, některé odkazy nemají ani podtržení a z bílých textů nelze jednoznačně určit, co odkaz je a co nikoli.
srozumitelnost formulářů/objednávek
Formuláře jsou hodně zvláštně udělané bez tlačítek pro další pokračování a přes ajax, na což lidi moc zvyklí nejsou.
celkový dojem z webu
Zapracovat na grafické stránce, více se snažit návštěvníkovi předat možnosti, které na tomto portále má a lákat je k hrám.

Náhled webových stránek

Pochlubte se svým hodnocením!

Dobré hodnocení může mít příznivý dopad na vaše stránky, a jejich vnímání zákazníky. Zveřejněte bezpletně své hodnocení použitelnosti na své stránce. Jak? Vložte na své stránky tento kod:
<a href="http://www.pouzitelnostwebu.cz/zebricek-pouzitelnych-webu/portaly/sudokuliga-cz/"><img src="http://www.pouzitelnostwebu.cz/distinction.php?web=935" width="250" height="69" alt="SUDOKULIGA.cz" /></a>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>