Hsport

www.hsport.cz

náhled webu zobrazit detail
Datum přidání 11. 2. 2013

Eshop nabízí sportovní potřeby, vybavení pro fitness, cyklistiku či bojové sporty. V nabídce najdete posilovací stroje, činky, rotopedy, běžecké pásy, crossové trenažery, steppery, trampolíny, kotouče, tejpy, osobní váhy Tanita, měřiče tepové frekvence, stolní tenis, hrazdy a další potřeby pro sport a fitness, zejména značek Kettler, Tunturi, Reebok či Finnlo. Sportovní výživa značek Isostar, Aminostar, Amix, Dymatize a další. Nakoupit může v e-shopu nebo v kamenných prodejnách v Brně a Olomouci. Submitted by Miroslav Sedlák

Hodnocení odborníka

jasná informace o tom, co web nabízí
Eshop na první pohled vypadá, že prodává jen výživu, až po bližším rozkoukání vidíme i další nabídku zboží, jako jsou činky, knihy, oblečení. Chtělo by to lépe nalákat.
pochopitelná navigace (menu)
Navigace není špatně zpracována, ale určitě by se dala vyladit, především pak ta dlouhá čára napříč položkami v levém menu působí zmateně. Horní menu zapracovat na čitelnosti. Navigace není seřazena.
čitelnost webu
Stejně jako v případě navigace není čitelnost špatná, ale určitě by šlo mnohem více zapracovat na call-to-action prvcích a dát více whitespace, aby web dýchal.
přehlednost stránky
Přehlednost je dobrá, více vzdušnosti a důraz na důležité prvky by určitě prospělo.
optická priorita důležitých prvků
Jsou zde chyby na detailu produktu, ve výpise kategoruí je tlačítko
rozpoznatelnost odkazů
V pořádku, jen zapracovat na hover efektech u některých buttonů a tlačítek
srozumitelnost formulářů/objednávek
Objednávkový formulář působí hodně zmateně. Nadpisy vypadají podobně jako jednotlivé zaškrtávací prvky a další části. Informace o dopravě zdarma - lépe s ní pracovat napříč webem.
celkový dojem z webu
Eshop není až tak špatně zpracován, ale je zde poměrně hodně chyb, na kterých by bylo dobré zapracovat a více využívat lákadla na zákazníka a určitě opravit bannery na homepage.

Náhled webových stránek

Pochlubte se svým hodnocením!

Dobré hodnocení může mít příznivý dopad na vaše stránky, a jejich vnímání zákazníky. Zveřejněte bezpletně své hodnocení použitelnosti na své stránce. Jak? Vložte na své stránky tento kod:
<a href="http://www.pouzitelnostwebu.cz/zebricek-pouzitelnych-webu/e-shopy/hsport/"><img src="http://www.pouzitelnostwebu.cz/distinction.php?web=898" width="250" height="69" alt="Hsport" /></a>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>